Group permissions (2.0.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Revert
mn: Буцаах
