Group permissions (2.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Group
sl: Skupina

en: View
sl: Prikaži

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Published
sl: Objavljeno

en: Revisions
sl: Različice

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Revert
sl: Povrni

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: Revision
sl: različice

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite povrniti različico iz %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sl: Ali ste prepričani, da želite izbrisati različico iz %revision-date?

en: Save permissions
sl: Shrani dovoljenja
