Group permissions (2.0.0-alpha6) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Group
is: Hópur

en: View
is: Skoða

en: Published
is: Birt

en: Revisions
is: Útgáfur

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Revision
is: Útgáfa

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: Save permissions
is: Vista réttindi

en: Creator
is: Stofnandi
