Group permissions (2.0.0-alpha6) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Group
nn: Gruppe

en: View
nn: Sjå på

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Log message
nn: Loggmelding

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Permissions
nn: Rettar

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
