Group permissions (2.0.0-alpha8) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Group
af: Groep

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Log message
af: Logboodskap

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: Save permissions
af: Stoor permissies
