Group permissions (2.0.0-alpha8) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Group
am: ቡድን

en: View
am: ትይታ

en: Published
am: የታተመ

en: Log message
am: መልእክቱን መዝግብ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
