Group permissions (2.0.0-alpha8) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ
