Group permissions (2.0.0-alpha8) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: View
ps: ليد

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Revision
ps: بياكتون

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه
