Group permissions (2.0.0-alpha8) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Group
vi: Nhóm

en: View
vi: Xem

en: Published
vi: Đã công bố

en: Revisions
vi: Các bản duyệt

en: Log message
vi: Thông điệp bản ghi

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Revert
vi: Trở lại

en: Revisions for %title
vi: Các bản duyệt cho %title

en: Revision
vi: Bản duyệt

en: Permissions
vi: Quyền

en: Permission
vi: Quyền

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
vi: Bạn có chắc muốn trở lại về bản duyệt từ %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
vi: Bạn có chắc là muốn xoá bản duyệt từ %revision-date?

en: Save permissions
vi: Lưu các quyền

en: Copy of the revision from %date.
vi: Bản sao của bản duyệt từ %date.
