Group permissions (2.0.0-alpha9) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Group
bg: Група

en: View
bg: Прегледай

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Log message
bg: Съобщение от регистъра

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Permissions
bg: Права

en: Permission
bg: Разрешение

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: Save permissions
bg: Запис на правата

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
