Group permissions (2.0.0-alpha9) - en to ja translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Group
ja: グループ

en: View
ja: ビュー

en: Published
ja: 掲載

en: Revisions
ja: リビジョン

en: Log message
ja: ログメッセージ

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Revert
ja: 戻す

en: Revisions for %title
ja: %title のリビジョン

en: Revision
ja: リビジョン

en: Permissions
ja: 権限

en: Permission
ja: 権限

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ja: 本当に、%revision-date 時点のリビジョンに戻してもよろしいですか？

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ja: 本当に、%revision-date 時点のリビジョンを削除してもよろしいですか？

en: Save permissions
ja: 権限の保存

en: Creator
ja: 作者

en: Created on
ja: 作成日

en: Copy of the revision from %date.
ja: %dateのリビジョンのコピーです。

en: Current revision
ja: 現在のリビジョン

en: Group permissions
ja: グループ権限

en: @date by @username
ja: @date @username が投稿

en: A @entity_type with @field_name %value already exists.
ja: @field_name が %value の @entity_type は既に存在します。
