Group permissions (2.0.0-alpha9) - en to ms translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Group
ms: Kumpulan

en: View
ms: Pandangan

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Revisions
ms: Semakan

en: Log message
ms: Mesej log

en: The changes have been saved.
ms: Perubahan telah disimpan.

en: Revert
ms: Kembali ke keadaan asal

en: Revisions for %title
ms: Semakan bagi %title

en: Revision
ms: Semakan

en: Permissions
ms: Kebenaran

en: Permission
ms: Keizinan

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin mengkembalikan semakan pada %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ms: Pastikah anda ingin memadamkan semakan pada %revision-date?

en: Save permissions
ms: Simpan kebenaran

en: Copy of the revision from %date.
ms: Salin semakan dari %date.
