Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Group
ast: Grupu

en: Label
ast: Etiqueta

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.

en: Permissions
ast: Permisos
