Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Group
da: Gruppe

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: Permissions
da: Tilladelser

en: About
da: Om

en: Group types
da: Gruppetyper

en: Group type
da: Gruppetype
