Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Group
es: Grupo

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: The changes have been saved.
es: Se han guardado los cambios.

en: Permissions
es: Permisos

en: About
es: Acerca de

en: Group types
es: Tipos de grupo

en: Group type
es: Tipo de grupo
