Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Group
fil: Grupo

en: The changes have been saved.
fil: Ang mga pagbabago ay napangalagaan.

en: Permissions
fil: Mga pahintulot
