Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Group
lt: Grupė

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Permissions
lt: Leidimai

en: About
lt: Apie

en: Group types
lt: Grupės tipas
