Group permissions template (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Group
ur: گروپ

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
