Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Group
id: Grup

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: The changes have been saved.
id: Perubahan sudah disimpan.

en: Permissions
id: Izin

en: About
id: Tentang
