Group permissions template (1.0.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Group
si: සමූහය

en: Label
si: ලේබලය

en: Permissions
si: අවසර
