Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Group
hy: Խումբ

en: Label
hy: Պիտակ

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Permissions
hy: Արտոնություններ
