Group permissions template (1.0.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Group
ne: समूह

en: Label
ne: लेबल

en: Permissions
ne: अनुमति
