Group permissions template (1.0.0-alpha4) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Id
my: အမှတ်စဉ်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Group type
my: အုပ်စုအမျိုးအစား
