Group permissions template (2.0.0-alpha3) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Group
bg: Група

en: Label
bg: Заглавие

en: Id
bg: Номер

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permissions
bg: Права
