Group permissions template (2.0.0-alpha3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Group
te: సమూహం

en: Label
te: లేబుల్

en: The changes have been saved.
te: మార్పులని భద్రపరిచాం.

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి
