Group XML Sitemap (2.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Priority
pl: Priorytet

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Sitemap file
pl: Plik mapy witryny

en: Number of sitemaps in this index
pl: Ilość map witryny w tym indeksie

en: Click on the table headers to change sorting.
pl: Kliknij na nagłówku tablicy, aby zmienić sortowanie.

en: Sitemap URL
pl: URL mapy witryny

en: Number of URLs in this sitemap
pl: Ilość URl w tej mapie witryny

en: URL location
pl: lokacja URL
