Group XML Sitemap (2.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Priority
da: Prioritet

en: Change frequency
da: Opdateringsfrekvens

en: Sitemap file
da: Sitemap-fil

en: Number of sitemaps in this index
da: Antallet af sitemaps der er indekseret

en: Click on the table headers to change sorting.
da: Klik på tabeloverskrifterne for at ændre sorteringen.

en: Number of URLs in this sitemap
da: Antallet af URLer i dette sitemap

en: URL location
da: URL lokation
