Group XML Sitemap (3.0.0-beta2) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Group
de: Gruppe

en: Priority
de: Priorität

en: Last modification date
de: Letztes Änderungsdatum

en: Change frequency
de: Änderungsfrequenz

en: Sitemap file
de: Sitemap-Datei

en: Number of sitemaps in this index
de: Anzahl der Sitemaps in diesem Index

en: Click on the table headers to change sorting.
de: Auf die Tabellenüberschriften klicken, um die Sortierung zu ändern.

en: Sitemap URL
de: Sitemap-URL

en: Number of URLs in this sitemap
de: Anzahl der URLs in dieser Sitemap

en: URL location
de: URL

en: Group type ID
de: Gruppentyp-ID

en: Processed @count of @total entities.
de: @count von @total Entitäten verarbeitet.
