Group XML Sitemap (3.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Group
it: Gruppo

en: Priority
it: Priorità

en: Last modification date
it: Data dell'ultima modifica

en: Change frequency
it: Cambia frequenza

en: Sitemap file
it: File della sitemap

en: Sitemap URL
it: URL della sitemap
