Group XML Sitemap (3.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Priority
oc: Prioritat

en: Last modification date
oc: Data de la darrièra modificacion

en: Change frequency
oc: Cambiar la fréquence

en: Sitemap file
oc: Fichièr de la mapa del site.

en: Number of sitemaps in this index
oc: Nombre de mapas del site dins aqueste indèx

en: Click on the table headers to change sorting.
oc: Clicar suls entèstas de la taula per cambiar la triada.

en: Sitemap URL
oc: URL de la mapa del site

en: Number of URLs in this sitemap
oc: Nombre d'URL dins aquesta mapa del site

en: URL location
oc: Emplaçament de l'URL
