Group XML Sitemap (3.0.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Group
uk: Група

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: Sitemap file
uk: Файл мапи сайту.

en: Number of sitemaps in this index
uk: Кількість мап сайту у індексі

en: Click on the table headers to change sorting.
uk: Аби змінити упорядкування клацніть на шапці таблиці.

en: Sitemap URL
uk: URL-адреса мапи сайту

en: Number of URLs in this sitemap
uk: Кількість URL-адрес в цій мапі сайту

en: URL location
uk: URL-адреса місця розташування. location

en: Sitemap XSL
uk: XSL-мапа сайту
