Group XML Sitemap (3.0.0-beta3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Priority
eu: Lehentasuna

en: Change frequency
eu: Aldatu frekuentzia

en: Sitemap file
eu: Sitemap fitxategia

en: Sitemap URL
eu: Sitemap-aren URL-a

en: URL location
eu: URL kokapena
