Group XML Sitemap (3.0.0-beta3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Priority
fi: Tärkeys

en: Last modification date
fi: Viimeisin muokkauspäivämäärä

en: Change frequency
fi: Vaihtuvuustiheys

en: Sitemap file
fi: Sivukarttatiedosto

en: Number of sitemaps in this index
fi: Tässä indeksissä olevien sivukarttojen määrä.

en: Click on the table headers to change sorting.
fi: Vaihda lajitteluperustetta klikkaamalla taulukon otsikkoja.

en: Sitemap URL
fi: Sivukartan osoite

en: Number of URLs in this sitemap
fi: Linkkejä tässä sivukartassa

en: URL location
fi: Verkko-osoitteen sijainti
