Group XML Sitemap (3.0.0-beta3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Group
pt: Grupo

en: Priority
pt: Prioridade

en: Last modification date
pt: Data da última modificação

en: Change frequency
pt: Mudar frequência

en: Relationship type ID
pt: ID de tipo de relacionamento
