Group XML Sitemap (3.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Group
nl: Groep

en: Priority
nl: Prioriteit

en: Last modification date
nl: Laatste wijzigingsdatum

en: Change frequency
nl: Wijzigingsfrequentie

en: Sitemap file
nl: Sitemap bestand

en: Number of sitemaps in this index
nl: Aantal sitemaps in deze index

en: Click on the table headers to change sorting.
nl: Klik op de tabelhoofden om de sortering te wijzigen.

en: Sitemap URL
nl: Sitemap-URL

en: Number of URLs in this sitemap
nl: Aantal URL's in deze sitemap

en: URL location
nl: URL-locatie
