Group XML Sitemap (3.0.0-beta3) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Group
tr: Grup

en: Priority
tr: Öncelik

en: Last modification date
tr: Son değişiklik tarihi

en: Sitemap URL
tr: Site haritası URL

en: Number of URLs in this sitemap
tr: Bu site haritasındaki URL sayısı

en: URL location
tr: URL konumu

en: Group type ID
tr: Grup türü ID'si
