Group Storage (1.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Group
ast: Grupu

en: Type
ast: Triba

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: Default
ast: Predefiníu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Published
ast: Espublizáu
