Group Storage (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
