Group Storage (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
