Group Storage (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Add @type
ar: إضافة @type

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
