Group Storage (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Storage
et: Ladu

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Add @type
et: Lisa @type

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav
