Group Storage (1.0.0-rc2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Group
fi: Ryhmä

en: Type
fi: Tyyppi

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Default
fi: Oletus

en: Created
fi: Luotu

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Published
fi: Julkaistu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Storage
fi: Tallennus

en: Apply
fi: Käytä

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
