Group Storage (1.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Type
is: Slag

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: Default
is: Standard

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Published
is: Útgivið
