Group Storage (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: Name
id: Nama

en: Default
id: Bawaan

en: Created
id: Dibuat

en: All
id: Semua

en: Page
id: Halaman

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Add @type
id: Tambahkan @type

en: No content available.
id: Tidak ada konten yang tersedia.

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
