Group Storage (1.0.0-rc2) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
