Group Storage (1.0.0-beta2) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Default
az: Susmaya görə

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
