Group Storage (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Storage
lt: Saugykla

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
