Group Storage (1.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: Page
ur: صفحہ

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
