Group Storage (3.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (23 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Storage
hu: Tárolás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Delete relation
hu: Kapcsolat törlése

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Edit relation
hu: Kapcsolat szerkesztése

en: Dropbutton
hu: Lenyíló gomb

en: This field has been disabled by the plugin to guarantee the functionality that's expected of it.
hu: A bővítmény letiltotta ezt a mezőt az elvárt funkcionalitásának biztosítása érdekében.

en: View relation
hu: Kapcsolat megtekintése
