Group Storage (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Published
uk: Опубліковано

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Storage
uk: Сховище

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Storage type
uk: Способи зберігання

en: Asc
uk: Зрост

en: Dropbutton
uk: Кнопка розкривання
